Tema Radarı

WordPress Mobilya Teması

WordPress Mobilya Teması

Sellite WordPress teması, tüm ürünlerinizi birkaç dakika içinde bir web sitesinde almak için inanılmaz bir düzen sunar. Özel Elementor öğeleri, Sellite temasına daha fazla esneklik kazandırır. Mobil müşteriler için ideal kullanıcı deneyimi sağlar. Sellite, daha büyük ekranlar için genişler ve tüm cihazlarda harika çalışır.

Header ve Footer Oluşturucu

Yalnızca ana sayfada veya blog arşiv sayfasında veya tüm web sitesinde özel bir başlık şablonu görüntülemek mi istiyorsunuz? Elementor özel widget’larını kullanarak Header & Footer için yerleşik şirket içi eklentimizle kolayca yapabilirsiniz.

Elementor

Elementor, 5 milyondan fazla aktif yükleme ile en iyi ÜCRETSİZ WordPress Web Sitesi Oluşturucusudur. Sürükle ve bırak arayüzü kullanarak güzel siteler ve sayfalar oluşturun. Elementor Sayfa Oluşturucu, tamamen yeni ve görsel bir şekilde gerçekten duyarlı bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan özel bir araç seti ile birlikte gelir.

Mobil Uyumlu Retina Desteği

Siteniz her zaman keskin ve net görünecek ve her cihazda ekran alanının %100’ünü kullanacak. Sellite’ın ayrı ayrı özelleştirilebilen 3 görüntüleme modu vardır: masaüstü/dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar için.

Tema Seçenekleri/Özelleştirici

Sellite WordPress teması, sitenizin tasarımını özelleştirmek için tonlarca kullanımı kolay seçenek içerir. Tema seçeneklerinizin çoğu, canlı WordPress tema özelleştiricisinde bulunabilir. Sellite yalnızca yerel WordPress işlevlerini kullanır, bu nedenle Özelleştirici’nin nasıl göründüğü ve çalıştığı hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

WooCommerce Uyumluluğu.

Yani bir çevrimiçi mağaza kurmak istiyorsunuz ve bunu gerçekleştirmek için WordPress’e bakıyorsunuz. Sellite WordPress teması, ihtiyacı olanlar için WooCommerce eklentisi ile tamamen entegredir.

Kaydırıcı Devrimi

Sellite, temayı satın alma işleminizle birlikte yalnızca premium Slider Revolution eklentisini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda ücretsiz olarak içerir. Slider Revolution ile güzel kaydırıcılar ve içerikler oluşturun. Her türlü içeriği yüksek özelleştirme, animasyon, efektler ve en iyi kalite ile görüntüleyin.

Çeviriye Hazır

Sellite,  paneli aracılığıyla doğrudan kendi dilinize çeviri yapmanızı sağlar. PO dosyalarını da destekler, isterseniz “Loco Translate” eklentisini veya PO düzenleme yazılımını kullanabilirsiniz.

 

Henüz inceleme yok.

İnceleme ekleme
Comment
Puanınız
249.99

WordPress Mobilya Teması

 • Satın Alınma:
  6
 • Yayımlanma Tarihi:
  31 Ağustos 2021
 • Version:
  1.0
 • Uyumluluk:
  WordPress 5.7.x,
 • Yapı:
  Elementor

9999 adet stokta

Kurulum sonrasında tarafınıza e-posta gönderilecektir, ayrıca temanızı istediğiniz zaman üye panelinizden indirebilirsiniz.
1 Yıllık M2 SSD HOSTİNG
Product total
Options total
Grand total