Tema Radarı

Tails WordPress Veteriner Teması

Tails WordPress Veteriner Teması

Tails –şık ve modern WordPress Teması. Bir evcil hayvan mağazası, veteriner kliniği, Evcil Hayvan Bakımı, köpek eğitim sınıfları, hayvan barınakları ve evcil hayvan otelleri, köpek/kedi eğitmenleri veya evcil hayvan bakıcıları, dükkanlar için harikadır, doğru noktaya geldiniz.

Bu WordPress teması gerçekten çok amaçlıdır: Basit bir hayvan bloguyla başlayabilir ve tema tamamen tasarlanmış çevrimiçi mağaza olan WooCommerce ile uyumlu ve hazır olduğundan, çevrimiçi bir hayvan ürünleri mağazasına sahip olabilirsiniz. Veterinerlik ve Evcil Hayvan Dükkanı WordPress Tema özellikleri

Ana sayfayı çeşitlendirmek mi istiyorsunuz? – Temayla entegre WPBakery Sayfa Oluşturucu, hayal gücünüzün izin verdiği kadar çok sayfa düzeni oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca evcil hayvan teması, kabarık müşterilerinize mobil cihazları aracılığıyla size ulaşma şansı veren tamamen duyarlıdır. Ayrıntılı belgelerle tam olarak desteklenen Tails, kuruluşunuz için güçlü bir sanal varlık oluşturmak için çok sayıda kullanışlı işlev ve seçeneğe sahiptir!

Henüz inceleme yok.

İnceleme ekleme
Comment
Puanınız
189.99

Tails WordPress Veteriner Teması

 • Satın Alınma:
  1
 • Yayımlanma Tarihi:
  30 Ağustos 2021
 • Version:
  1.0
 • Uyumluluk:
  WordPress 5.7.x,
 • Yapı:
  WPBakery Page Builder

9999 adet stokta

Kurulum sonrasında tarafınıza e-posta gönderilecektir, ayrıca temanızı istediğiniz zaman üye panelinizden indirebilirsiniz.
1 Yıllık M2 SSD HOSTİNG
Product total
Options total
Grand total