Ücretsiz WordPress Tema Kurulum Hizmeti

Logio WordPress Lojistik Teması

Ücretsiz Hızlı Kurulum

399.99

9999 adet stokta

Kurulum sonrasında tarafınıza e-posta gönderilecektir, ayrıca temanızı istediğiniz zaman üye panelinizden indirebilirsiniz.
1 Yıllık M2 SSD HOSTİNG
Product total
Options total
Grand total
Stok kodu: TMRD009 Kategoriler:

Logio WordPress Lojistik Teması

Her türlü nakliye, lojistik, kargo, kurye, teslimat, taşıma, nakliye, depolama taşımacılığı, depo, nakliye ve ilgili web sitesi için uygun Logio Lojistik ve Taşımacılık WordPress teması. Hızlı bir WordPress temasıdır. Tüm eşya taşıma özelliği ile inşa ettik. Tüm bölümleri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Orada her bölüm, nakliye işi için benzersiz bir yaratıcıdır. %100 mobil uyumlu tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılarda ve cihazlarda test edilmiştir.

Bu temayı WordPress için çok kullanışlı bir sürükle ve bırak yöntemi olan Elementor üzerinde oluşturduk. Temamızla web sitenizi oluştururken size en sorunsuz deneyimi sağlamalıdır. WordPress teması mobil uyumludur , mobil/tablet cihazlarda da sorunsuz görüntüleyebilirsiniz.

Özellikler

 • Tek Tıkla Demo İçe Aktarıcı
  Demo veri içe aktarıcı ile, birkaç dakika içinde kurulacak ve sitenizi özelleştirmeye hazır olacaksınız.
 • Elementor
  Elementor sayfa oluşturucu ile en uyumlu temadır.
 • Tam Duyarlı
  Hangi cihazı kullanırsanız kullanın, siteniz olması gerektiği gibi çalışacaktır. Pedosis teması, her tür cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
 • Redux Tema Seçeneği
  Temamız, web sitenizdeki şeyleri daha kolay yapılandırmanıza ve değiştirmenize yardımcı olacak çok kolay ve kapsamlı tema seçenekleri sunar.
 • 600+ Google Yazı Tipi
  Dahil edilen özel Google Yazı Tipi seçenekleriyle web sitenizin görünümünü ve verdiği hissi değiştirin. Gövde, başlık, başlık, menünüz için yazı tiplerini değiştirmek için tema seçeneği panelimizi kullanın.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Logio WordPress Lojistik Teması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[xs_social_login]